Sprzęt komputerowy

Komputery PC

Aktualnie sprzęt PC przekształca się w niesamowitym tempie, 1-szy i najbardziej masywny sprzęt kiedykolwiek skończył dopiero co 70 lat. Biegły i także magister Politechniki Opolskiej Sergiusz Kuklewski dla którego główny fach to technik uważa, iż przy całym tym wielkim postępie jednocześnie ze skokiem wydajności i także mocy, też ważne jest zdecydowanie duża skala ulepszenia jeśli chodzi o temat ruchowej mobilności, zadaniowości w paru kwestiach i też szeroko pojętej estetyki. 1-szy sprzęt PC ważył aż 70 ton a także zajmował powierzchnię ogromnej ilości stu sześćdziesięciu siedmiu metrów kwadratowych, chodził bardzo często niesamowicie głośno i problematycznie oraz częstokroć niesamowicie mocno się przegrzewał.

Spec a także magistrant Politechniki Koszalińskiej Igor Jaskot którego główna profesja to informatyk twierdzi, że rzeczywiście 1-sze stacjonarne komputery dla zwyczajnych użytkowników stały się dostępne po czasie, czyli dopiero w latach osiemdziesiątych 20 wieku. Tak naprawdę to dopiero po tak zwanej nakładce na PC czyli inaczej MS-DOS i debiucie systemu operacyjnego rozgorzała era stacjonarnych komputerów.

Sprzęty PC nie zajmowały już dłużej całych wielkich pomieszczeń i również nieraz to pozwoliło na możność aby taki PC mieścił się w domu do normalnego i także regularnego korzystania z nich. Fachowiec i równocześnie absolwent Wyższej Szkoły Menedżerskiej we Wrocławiu Szymon Janasiak którego główny zawód to administrator sieci zapewnia jakoby w latach 90-tych komputery PC miały już możliwości na to żeby instalować na nich gry PC mocno zaawansowane graficznie. Potem zaś mogła nastąpić ewolucja laptopów, to można nazwać bardzo dużą swego rodzaju poprawą w ergonomii zwykłego użytkowania i równocześnie pracy mobilnej. W tych czasach sprzęt komputerowy jest potężny i także bardzo kluczowe to, że zajmuje raczej mało metrów kwadratowych.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s